Dla handlu detalicznego i gastronomii

Odpowiedni system POS to kluczowy element zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i w wyposażeniu restauracji. Dlatego biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby rekomendować zarówno właściwy system POS, jak i oprogramowanie dopasowane do modelu biznesowego. Szczególnie ważne jest, by urządzenie POS i oprogramowanie wspierające biznes były prawidłowo zintegrowane tak, aby wszystkie funkcje działały optymalnie. Oprogramowanie może reagować inaczej w połączeniu z określonym sprzętem. Aby uniknąć jakichkolwiek zakłóceń i właściwie zaprojektować procesy operacyjne, nasz zespół doradzi w wyborze odpowiedniego sprzętu do systemu POS.

Oferujemy sprzęt sprawdzonych producentów rynkowych, których systemy odznaczają się wysoką jakością. Doskonale rozumiemy, że wybór odpowiedniego systemu POS to decyzja długofalowa, dlatego należy ją podjąć na podstawie odpowiedniej fachowej wiedzy.

Co jest ważne przy podejmowaniu decyzji o nowym systemie POS?

dostępność elementów POS (komponenty, płyta główna itp.), na co najmniej 5-7 lat

zaopatrzenie w części zamienne i sterowniki (gwarancja części zamiennych)

gwarancja producenta minimum 3 lata

Ważną rolę odgrywa również wgląd kasy. Opracowujemy odpowiednie koncepcje projektowe dla naszych klientów, tak aby kasa pasowała do wystroju, wyglądała atrakcyjnie i sprawnie działała. Wszystkie systemy kasowe oferują opcjonalne urządzenie EC, drukarkę paragonów i monitor klienta. Istnieje również rosnący trend w kierunku wykorzystania radia i telefonów komórkowych.

Wybrane urządzenia POS

Poniżej przedstawiamy trzy wybrane systemy:

Toshiba TCx 800

PT Audrey A5-1

Toshiba – TCx 800 Uniwersalny system POS

Nowoczesny i elastyczny – zaprojektowany z myślą o obsłudze klienta na najwyższym poziomie

Toshiba jest bardzo znana ze swojej niezawodności. Kasy testowane są w ekstremalnych warunkach laboratoryjnych i odznaczają się wyjątkową wytrzymałością w codziennym użytkowaniu. Dostępne są również wersje 4:3 i 16:9. Ponadto systemy Toshiba mają różnorodne połączenia peryferyjne.

Najważniejsze szczegóły:

hartowane do sprzedaży detalicznej (bardzo wytrzymałe)

wszechstronna konfiguracja

różne karty interfejsów (wymienne)

różne rozmiary ekranu (15 „-18,5” i formaty 4:3 lub 16:9)

regulowana wysokość

System sprzedaży detalicznej Hewlett Packard RP9

Wydajność spotyka się z elegancją – przyciąga wzrok dzięki swoim wszechstronnym możliwościom

Potężna moc procesora w połączeniu z dużym ekranem (15,6″ lub 18,5″), sprawia, że kasa fiskalna RP9 firmy Hewlett Packard jest najlepszym wyborem. Kasa może być konfigurowana na różne sposoby i jest wysoce niezawodna.

Najważniejsze szczegóły:

duża moc obliczeniowa

duży ekran (15,6 „lub 18,5”) 16:9

wszechstronna konfiguracja

najwyższa niezawodność

szklana powierzchnia

Partner Tech – Audrey A5-1

Stylowy i efektywny – odzwierciedlenie przyszłej wizji POS

Partner Tech to niemiecka firma oraz jeden z wiodących deweloperów i producentów systemów POS. Kompaktowa i zgrabna Audrey dodatkowo wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Niezależnie od tego, czy jest przeznaczona do handlu detalicznego, czy gastronomii, model Audrey dostępny jest w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować go do każdego pomieszczenia. Kasy objęte są 5-letnią gwarancją.

Najważniejsze szczegóły:

bardzo dobry stosunek ceny do jakości

elegancki design

5 lat gwarancji

różne typy procesorów do i5

lekki i cienki

do 3 wyświetlaczy działających jednocześnie

Czy masz jakieś pytania?

Jesteś zainteresowany systemem POS i potrzebujesz rekomendacji?