Drukarki dla Systemów POS

W ostatnich latach wprowadzanych jest coraz więcej rozwiązań fiskalnych. Kluczowe z nich pozostają nadal drukarki fiskalne. Jednak ich rola nie ogranicza się już do generowania paragonów, chipów fiskalnych czy TSE, ale także wydruku faktur, voucherów i kuponów. Dlatego funkcje takie jak prędkość drukowania, możliwość sterowania drukarką z różnych urządzeń, czy dostęp do różnego rodzaju czcionek odgrywają równie ważną rolę.

Wybrane drukarki fiskalne 

Poniżej przedstawiamy trzy wielofunkcyjne drukarki:

Epson TM-T88VI

Epson TM-T20III

Partner Tech – RP-100-300II

Epson TM-T88VI

Szybki i niezawodny

TM-T88VI to najnowsza drukarka paragonów firmy Epson, która doskonale współpracuje zarówno z konwencjonalnymi systemami POS bazującymi na komputerach PC, jak i z coraz popularniejszymi rozwiązaniami POS opartymi na sieci i urządzeniach mobilnych. Prędkość dochodząca do 350 mm/s robi wrażenie. Sterownik Epson zapewnia optymalną synchronizację ze wszystkimi systemami POS.

Najważniejsze szczegóły:

funkcja bezpośredniego drukowania z serwera

prędkość druku do 350 mm/s

sterownik Epson

ethernet / USB / szeregowy

wsparcie Beacon

Epson TM-T20III

Szybki i oszczędny

TM-T20III to ekonomiczne rozwiązanie z dużą szybkością drukowania i funkcjami zapewniającymi oszczędne zużycie papieru. Idealnie sprawdzi się w małych sklepach detalicznych i specjalistycznych, hotelach oraz sklepach spożywczych.

Najważniejsze szczegóły:

funkcja automatycznej oszczędności papieru

prędkość druku do 250 mm/s

ethernet / USB / szeregowy

sterownik Epson

trwałość mechanizmu – 15 milionów wierszy

Partner Tech – RP-100-300II

Cenowy faworyt

RP-100-300II pracuje z prędkością do 300 mm / s przy rozdzielczości 203 dpi. Kompaktowy rozmiar i zintegrowany uchwyt ścienny sprawiają, że ten niezawodny model jest idealny do różnych zastosowań. Szeroka gama portów I / O, portów szeregowych, Ethernet i USB umożliwia łatwą instalację i prostą integrację z wieloma rozwiązaniami POS.

Najważniejsze szczegóły:

dobry stosunek ceny do wydajności

prędkość druku do 300 mm/s

cichy i nieduży

ethernet / USB / szeregowy

drukowanie kodów kreskowych 2D

Czy masz jakieś pytania?

Jesteś zainteresowany kupnem drukarki i potrzebujesz rekomendacji?