Projekt współpracy firm Aflofarm i MS POS

Sytuacja związana z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19 wstrząsnęła globalną gospodarką i już na zawsze zmieniła funkcjonowanie wielu branż. Zarówno jako właściciele firm, jak i konsumenci, w mniejszym lub większym stopniu musieliśmy wprowadzić rozwiązania technologiczne, aby móc kontynuować codzienne obowiązki lub realizować usługi oraz zaspokajać potrzeby. Z całą pewnością firmy, które zainwestowały w rzetelne zaplecze cyfrowe oraz te, które planują podjęcie takich kroków, mają znacznie większe szanse na przetrwanie i rozwój w przyszłości.

Transformacja cyfrowa jest szczególnie istotna w branży Retail. Podczas zamknięcia sklepów stacjonarnych, a także w obliczu zmieniających się preferencji kupujących, rozwiązania zapewniające sprzedaż wielokanałową, stały się praktycznie niezbędne. Przedsiębiorcom umożliwiają sprzedaż w czasie lock-downu, a konsumentom bezpieczny sposób odbioru zakupionych towarów.

Microsoft Dynamics 365 Commerce to system oferujący wszechstronne wsparcie handlu w trybie wielokanałowym. Doświadczenie MS POS Poland w zakresie wdrożeń systemu pomaga wykorzystać te funkcjonalności, które w konkretnym przypadku przyniosą najwięcej korzyści. Możliwości, jakie stwarza Microsoft Dynamics 365 Commerce, to między innymi:

– dostęp do pełnego katalogu produktów, niezależnie od poziomu lub lokalizacji zapasów

– wbudowane narzędzia do tworzenia przyciągających uwagę witryn internetowych

– kontekstowe wyszukiwanie produktów

– rekomendacje oparte na sztucznej inteligencji

– uzupełnianie zapasów oparte na zaawansowanej analityce

– architekturę opartą na chmurze, zapewniającą dostęp z dowolnego miejsca

– rozbudowany system obsługi płatności

– w pełni konfigurowalną platformę, dopasowaną do aktualnych potrzeb firmy

Dodatkowo autorskie interfejsy MS POS Poland do wiodących platform e-commerce (Magento, Allegro, Amazon, eBay) pozwalają ograniczyć koszty i do minimum skrócić czas na połączenie e-commerce z systemem Microsoft Dynamics 365.

Dynamics 365 Commerce pomaga elastycznie podejść do transformacji cyfrowej, biorąc pod uwagę możliwości i potrzeby przedsiębiorstwa, a przy tym spełnia globalne standardy dotyczące zgodności i bezpieczeństwa. Dzięki pomocy ekspertów MS POS Poland, wprowadzenie technologii cyfrowych do handlu detalicznego przedsiębiorstwa, zapewnia długotrwałe korzyści i perspektywy rozwoju.

Udostępnij na swojej platformie