Specjalizujemy się w cyfrowej transformacji i optymalizacji procesów biznesowych przedsiębiorstw, wykorzystując aplikacje Microsoft Dynamics 365 i narzędzia Microsoft Power Platform. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie implementacji rozwiązań. Optymalizujemy procesy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać narzędzia IT w drodze do sukcesu naszych Klientów. 

„W projektach kierujemy się najlepszymi praktykami i wieloletnim doświadczeniem produktowym i branżowym, aby zapewnić naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Wierzymy w nasze motto: Gruntowne przygotowanie i wiedza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz pragmatyczne, przejrzyste podejście prowadzą do osiągnięcia celów.” Konstantin Gergianakis, MS POS CEO

Doświadczony i profesjonalny zespół IT, wykwalifikowani konsultanci, wielojęzyczne wsparcie oraz personel biurowy – każdy z nas przyczynia się do realizacji nawet najbardziej złożonych wymagań Klientów.

Oprócz inwestowania w naszych pracowników i ich rozwój zawodowy regularnie aktualizujemy naszą wiedzę, aby błyskawicznie reagować na zmiany w branży. Obserwujemy trendy i odpowiednio dostosowujemy podejście do naszych usług doradczych, aby zapewnić najbardziej odpowiednie rozwiązania.

Poszukiwanie nowoczesnych technologii oraz wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań
nie stanowią już dla dzisiejszych firm planów na przyszłość, a raczej stają się niezbędnymi działaniami dla utrzymania rentowności i konkurencyjności na rynku.

Konstantin Gergianakis | CEO

Management

„Projektowanie nowych koncepcji zawsze motywuje mnie do pracy i wzbogaca codzienność. W swoich kontaktach z pracownikami, dostawcami i Klientami kierujemy się przede wszystkim uczciwością.”

Agnieszka Brzezińska | Board Member

Management

„Prawdziwym wyzwaniem dla mnie, ale i niebywałą radością jest świadome zarządzanie różnorodnością w zespołach agilowych. Kładę duży nacisk na to, by praca zespołowa przynosiła korzyści naszym Klientom. Tworzę zwinną organizację, która w sposób elastyczny i dynamiczny koncentruje się na dostarczeniu wiedzy i wartości dla naszych Klientów oraz  budowaniu atrakcyjnego środowiska pracy dla naszych Współpracowników.”

Mateusz Owczarek | Board Member

Management

„Praca w bliskim kontakcie z produktami Microsoft daje mi możliwość posiadania realnego wpływu na transformację cyfrową dokonującą się obecnie na całym świecie. Dzięki możliwościom, jakie otrzymałem w MS POS mam przyjemność nie tylko obserwować ten postęp, ale również go kreować.”

Wojciech Marciniak | IT Manager

IT

Bycie partnerem Microsoft to nie tylko dostęp do najnowszych technologii, a przede wszystkim możliwość wykorzystania tych technologii w transformacji cyfrowej rozwiązań cloudowych na rynkach międzynarodowych.”

Anna Kręt | Back Office Team Leader 

Biuro & Administracja 

Praca w Back Office to przede wszystkim dbałość o relacje z dostawcami i odbiorcami. Moim celem jest ciągłe usprawnianie funkcjonowania organizacji. W codziennej pracy stawiam na współpracę z innymi zespołami i sprawny przepływ informacji.”

Mateusz Syczewski  | Commerce Development Team Leader

Development  

„Rozwój technologicznego otoczenia biznesu nabrał w ostatniej dekadzie bezprecedensowego tempa. Jedynym sposobem na nadążenie za zmianami jest współpraca z zaufanym i zdeterminowanym partnerem, który pozwoli zoptymalizować istniejące procesy i pomoże uniknąć zbędnych inwestycji. Podstawą naszych działań jest szczera i otwarta komunikacja, która zapewnia sukces i kontrolę nad prowadzonymi projektami. „

Anna Libera | Retail Consultant

 

Dynamics 365 Commerce 

Świat pędzi a branża retail razem z nim. Najlepsi gracze rynkowi podążają za trendami technologicznymi. Liczy się czas i dynamika wdrożenia. W branży retail nie ma miejsca na bierne projekty. Najważniejszym czynnikiem w udanych wdrożeniach  jest zaangażowanie zespołu i chęć wprowadzania nowych rozwiązań.”

Jakub Bednarek  | F&O Development Team Leader

Development  

„Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft mamy możliwość tworzenia nowoczesnego oprogramowania ,którego działanie obserwujemy w życiu codziennym.
Fascynujące jest to iż jedna godzina pracy programisty może zaowocować setkami jeśli nie tysiącami godzin oszczędności dla klienta. „

Karolina Daszyńska | Project Management Office Team Leader

Project Office 

„Koordynuję pracę utalentowanych ludzi, którzy wiedzą i doświadczeniem wpierają Naszych Partnerów Biznesowych w realizacji celów strategicznych.
Sukces MS POS oraz Klientów opiera się na połączeniu zwinnych metod prowadzenia projektów oraz pełnego zaangażowania całego Zespołu.”

Robert Jachowicz  | SCM & Power Platform Team Leader

SCM & Power Platform  

Ostatnie lata to prawdziwa rewolucja technologiczna, która przyniosła wiele zmian w naszym życiu. Dzięki potężnym narzędziom takim jak D365, Power Platform i Azure Services, możemy teraz modelować i projektować procesy biznesowe w sposób niezwykle skuteczny. Jako konsultanci, naszym celem jest pomaganie klientom w pełnym i efektywnym wykorzystywaniu ekosystemu oprogramowania Microsoft, aby zapewnić im sukces i przewagę konkurencyjną.

Donata Bobrowska  | HelpDesk Team Leader

HelpDesk  

Praca w dziale HelpDesk to nie tylko zwykła obsługa zgłoszeń, budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, zapewniając wsparcie techniczne i biznesowe oraz rozwój dopasowany do  naszych klientów. Wielu z nich współpracuje z nami od kilkunastu lat. Dużą wartością jest współpraca pomiędzy zespołami, pozwala ona sprostać rosnącym i bardzo dynamicznym wymaganiom klientów. Znając dobrze potrzeby Naszych Klientów, bazując na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w ponad 20-letniej pracy z systemami ERP proponujemy naszym Klientom odpowiednią „dawkę” transformacji cyfrowej.

Michał Sopiński | Doradca Zarządu 

Zaproponowanie właściwego rozwiązania każdego wyzwania biznesowego wymaga dobrego zrozumienia potrzeb, a następnie wykorzystania wiedzy i doświadczenia. Motto naszej firmy to „Knowledge is the Solution”. Od ponad 30 lat wspieramy naszych Partnerów Biznesowych w budowaniu wartości ich biznesu poprzez transformację cyfrową. Jestem dumny mogąc pracować w firmie, która łączy ekspercką wiedzę z rzetelnością.”

Bronisław Ćwiertniewski | Dyrektor Oddziału w Warszawie

Sales

Jakościowa sprzedaż produktów Microsoft to wspólne zaangażowanie. Dostosowując elastyczność i skalowalność platformy osiągamy zamierzony cel.”