Microsoft Dynamics 365

to połączone aplikacje biznesowe zapewniające kompleksowe wsparcie dla wszystkich kluczowych obszarów działalności: finansów, handlu detalicznego, produkcji, planowania, kontroli, sprzedaży, dystrybucji, zarządzania materiałami i prowadzenia projektów.

Szybko zmieniający się rynek wymaga wysokiej wydajności i zdolności adaptacyjnych, do których produkty Microsoft ERP, CRM, POS, BI oferują szereg niezawodnych rozwiązań. Aplikacje Dynamics są dostępne w różnych konfiguracjach w zależności od wymagań klienta i mogą być łączone z innymi systemami.

System modułowy

Dynamics 365 jako rozwiązanie chmurowe umożliwia włączanie i wyłączanie modułów w zależności od aktualnych potrzeb. Pozwala firmom zachować elastyczność i uniknąć niepotrzebnych kosztów, płacąc tylko za moduły, które są potrzebne w określonym czasie. Będąc firmą, która rozwinęła się organicznie, w pełni rozumiemy, że te aspekty są szczególnie ważne przy wchodzeniu na nowe rynki i przechodzeniu przez fazę rozwoju.

„W MS POS skupiamy się na sześciu kluczowych modułach Dynamics 365: CRM, Finance, Project Operations, RPA, Commerce i SCM. Moduły te zostały starannie zaprojektowane, aby wspierać podstawowe procesy biznesowe w handlu detalicznym, produkcji i dystrybucji.” – Konstantin Gergianakis, MS POS CEO

Kiedy Dynamics 365 sprawdzi się najlepiej

Oprogramowanie Dynamics 365 przynosi korzyści w szczególności firmom, które spełniają co najmniej jedną z poniższych specyfikacji:

Międzynarodowe środowisko 

Obsługa wielu klientów

Różnorodne działy 

Produkcja

Dystrybucja

Wielokanałowość 

Zintegrowany system kasowy

Specjalistyczny handel detaliczny

System ERP / zarządzanie towarem

Dane w czasie rzeczywistym

Korzystanie z Microsoft Dynamics zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w czasie rzeczywistym i osiągania lepszych wyników. 

Dynamics nie tylko tworzy wartość dodaną, ale także zwiększa satysfakcję klientów i zapewnia długofalową współpracę.

Wdrażamy moduły Microsoft Dynamics 365

Commerce

Finance

Project Operations

Power Automate

Chcesz otrzymać więcej informacji na temat Microsoft Dynamics 365?

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.