MICROSOFT DYNAMICS 365
COMMERCE

Wielokanałowa sprzedaż detaliczna

MICROSOFT DYNAMICS 365
COMMERCE

Wielokanałowa sprzedaż detaliczna

Dynamics 365 Commerce to system wspierający wielokanałową sprzedaż detaliczną.

■  Skutecznie wzmacnia markę dzięki spersonalizowanym środowiskom zakupowym w kanałach fizycznych i cyfrowych oraz podnosi efektywność operacyjną za pośrednictwem usprawnionego zarządzania z udziałem nowoczesnej platformy handlowo-marketingowej.

■  Pozwala łatwo łączyć sprzedaż w sklepie stacjonarnym, online oraz przez call center. Umożliwia korzystanie z gotowych szablonów i wbudowanych narzędzi do tworzenia atrakcyjnych witryn internetowych.

  Klientom oferuje większe możliwości wyboru dzięki dostępowi do pełnego katalogu produktów niezależnie od poziomu lub lokalizacji zapasów oraz ułatwia znalezienie artykułów za pomocą kontekstowego wyszukiwania.

  Pozwala na budowanie długotrwałych relacji z klientami za pomocą rozwiniętych programów lojalnościowych.

  Centralnie kontrolowany asortyment pozwala na precyzyjne prognozowanie popytu i właściwe uzupełnianie zapasów.

Przegląd MS Dynamics 365 Commerce

Przegląd MS Dynamics 365 Commerce

FAQ

Microsoft Dynamics 365 Commerce oferuje wielokanałowe rozwiązanie e-commerce, które umożliwia tworzenie witryn internetowych, łączenie sklepów fizycznych i cyfrowych, śledzenie zachowań i wymagań klientów oraz dostarczanie spersonalizowanych doświadczeń. System może również znacznie usprawnić operacje i zarządzanie zasobami, a także uzyskać całościowy wgląd w rozwój Twojej firmy.

Commerce wykorzystuje narzędzia do obsługi klienta, aby uzyskać kompleksowy obraz klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby na każdym poziomie zaangażowania. Te interakcje są oparte na profilu klienta, historii i preferencjach, które przepływają przez kanały fizyczne i cyfrowe. Dzięki Commerce możesz wspierać swoich pracowników w budowaniu trwałych relacji poprzez oparte na sztucznej inteligencji rekomendacje, oceny i recenzje, wgląd w klientów oraz programy lojalnościowe, które podnoszą atrakcyjność marki.

W tym celu Dynamics 365 Commerce wykorzystuje narzędzia sztucznej inteligencji (AI – artificial intelligence) i uczenia maszynowego (machine learning), które w skuteczny sposób usprawniają sprzedaż i przyczyniają się osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

Główne moduły Microsoft Dynamics 365

Commerce

CZYTAJ DALEJ

CRM

CZYTAJ DALEJ

Finance

CZYTAJ DALEJ

Project Operations

CZYTAJ DALEJ

SCM

CZYTAJ DALEJ

Power Automate

CZYTAJ DALEJ

Chcesz otrzymać więcej informacji na temat Microsoft Dynamics 365?

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

NAPISZ DO NAS