MICROSOFT DYNAMICS 365

Zintegrowany portfel aplikacji biznesowych

MICROSOFT DYNAMICS 365

Zintegrowany portfel aplikacji biznesowych

Microsoft Dynamics 365

to połączone aplikacje biznesowe zapewniające kompleksowe wsparcie dla wszystkich kluczowych obszarów działalności: finansów, handlu detalicznego, produkcji, planowania, kontroli, sprzedaży, dystrybucji, zarządzania materiałami i prowadzenia projektów.

Szybko zmieniający się rynek wymaga wysokiej wydajności i zdolności adaptacyjnych, do których produkty Microsoft ERP, CRM, POS, BI oferują szereg niezawodnych rozwiązań. Aplikacje Dynamics są dostępne w różnych konfiguracjach w zależności od wymagań klienta i mogą być łączone z innymi systemami.

System modułowy

Dynamics 365 jako rozwiązanie chmurowe umożliwia włączanie i wyłączanie modułów w zależności od aktualnych potrzeb. Pozwala firmom zachować elastyczność i uniknąć niepotrzebnych kosztów, płacąc tylko za moduły, które są potrzebne w określonym czasie. Będąc firmą, która rozwinęła się organicznie, w pełni rozumiemy, że te aspekty są szczególnie ważne przy wchodzeniu na nowe rynki i przechodzeniu przez fazę rozwoju.

„W MS POS skupiamy się na sześciu kluczowych modułach Dynamics 365: CRM, Finance, Project Operations, RPA, Commerce i SCM. Moduły te zostały starannie zaprojektowane, aby wspierać podstawowe procesy biznesowe w handlu detalicznym, produkcji i dystrybucji.” – Konstantin Gergianakis, MS POS CEO

Kiedy Dynamics 365 sprawdzi się najlepiej

Oprogramowanie Dynamics 365 przynosi korzyści w szczególności firmom, które spełniają co najmniej jedną z poniższych specyfikacji:

Międzynarodowe środowisko 

Obsługa wielu klientów

Różnorodne działy 

Produkcja

Dystrybucja

Wielokanałowość 

Zintegrowany system kasowy

Specjalistyczny handel detaliczny

System ERP / zarządzanie towarem

Dane w czasie rzeczywistym

Korzystanie z Microsoft Dynamics zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w czasie rzeczywistym i osiągania lepszych wyników. 

Dynamics nie tylko tworzy wartość dodaną, ale także zwiększa satysfakcję klientów i zapewnia długofalową współpracę.

Główne moduły Microsoft Dynamics 365

Commerce

CZYTAJ DALEJ

CRM

CZYTAJ DALEJ

Finance

CZYTAJ DALEJ

Project Operations

CZYTAJ DALEJ

SCM

CZYTAJ DALEJ

Power Automate

CZYTAJ DALEJ

Chcesz otrzymać więcej informacji na temat Microsoft Dynamics 365?

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

NAPISZ DO NAS