Dołącz do naszego zespołu

Nieustannie rozwijamy się na rynku rozwiązań IT i zawsze poszukujemy wykwalifikowanych oraz zmotywowanych pracowników. Jeśli stawiasz na rozwój i szukasz pracy w kreatywnym i zgranym zespole, to sprawdź nasze aktualne oferty i aplikuj na stanowisko, które odpowiada Twojemu doświadczeniu.

Aktualne oferty pracy:

Konsultant/Konsultantka
z obszaru Retail

Project
Manager

Konsultant/Konsultantka
MS Dynamics 365 z obszaru Finanse

Konsultant/Konsultantka
MS Dynamics 365 z obszaru Logistyka

PROGRAMISTA MICROSOFT
DYNAMICS 365 F&O

PROGRAMISTA MICROSOFT DYNAMICS 365
Z OBSZARU COMMERCE

Posłuchaj i poznaj kulisy pracy w zespole MS POS!

Dołącz do Nas. Tu masz szansę współtworzyć rozwiązania, na podstawie produktów Microsoft.
Zmieniaj z Nami oblicze technologicznej przyszłości przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą.

Dorównasz programiście już dziś z  Microsoft Power Platform

Posłuchaj, aby dowiedzieć się więcej na temat Microsoft Power Platform, która zdobywa coraz większą popularność w świecie IT i biznesu. Czy wiesz dlaczego korzystanie z rozwiązań Microsoft to doskonały sposób na wsparcie przez AI, Twojej codziennej pracy?

Nawet nie wiesz jak ważny jest dobry HelpDesk

Z podcastu dowiesz się m.in.: Kiedy należy myśleć o HelpDesk? Jakie są kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy formalizowaniu umowy na usługę helpdesku? Dlaczego MS POS Poland nie ogranicza się tylko do obsługi swoich długoletnich Klientów?

Jak systemy ERP poradzą sobie w chmurze?

Przewiduje się, że rynek ERP w modelu chmurowym (cloud) urośnie o 26 mld USD do 2026 roku – podaje Cloud-Based ERP Global Market Report 2022 opracowany przez The Business Research Company. Czy wszystkie firmy chętnie korzystają z rozwiązań chmurowych?

Benefity w MS POS

Przejrzysty proces rekrutacji

Podczas naszego procesu rekrutacyjnego chcemy zapewnić Ci możliwość oceny, czy nasza kultura organizacyjna odpowiada Tobie i Twojej pożądanej ścieżce kariery. Dbamy o to, aby każdy, kto jest zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, miał równe szanse i możliwości rozpoczęcia tej podróży.

Szukasz nowych wyzwań?

Więcej informacji na temat MS POS znajdziesz tutaj