Funkcje systemu Cegid mogą być wybierane zgodnie z wymaganiami i rozszerzane w razie potrzeby.

Cegid Retail Y2 to modułowy system POS. Jego natychmiastowe uruchomienie wymaga jedynie kilku podstawowych modułów. W razie potrzeby można łatwo dodać kolejne moduły. Takie podejście pozwala zaplanować projekt etapami, zacząć od podstawowych funkcji i dodawać kolejne, gdy organizacja będzie na nie gotowa. Ponadto proces ten daje swobodę reagowania na zmiany rynkowe i pojawienie się nowych trendów.

Cegid Retail Y2 może być używana jako kasa fiskalna lub jako kompletne rozwiązanie do sprzedaży detalicznej, które zarządza stanami magazynowymi, zaopatrzeniem, danymi klientów, voucherami, personelem, budżetami, warunkami, różnymi typami sklepów i firm. Funkcjonalność można kontrolować według kraju, co umożliwia pracę na różne sposoby w zależności od wymagań specyficznych dla danej lokalizacji. A wszystko to w centralnej, zoptymalizowanej bazie danych w chmurze.

Jeśli brakuje Ci funkcjonalności, która jest ważna dla Twojego biznesu, system można w każdej chwili dostosować do Twoich potrzeb. Cegid Retail Y2 jest skalowalny. Może to dotyczyć zarówno małej firmy z kilkoma oddziałami, jak i dużej, międzynarodowej grupy detalicznej z setkami lub tysiącami oddziałów na całym świecie.

Wszystkie dostępne moduły w Cegid Retail Y2

Najważniejsze informacje o Cegid Retail Y2 w skrócie

CEGID Retail

Moduły

Omnichannel

Architektura Cloudowa

Referencje

Integracja i Rozwój

Międzynarodowość

Chcesz dowiedzieć się więcej o Cegid Retail?

Skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci możliwości Cegid.