Systemy otwarte, posiadające wymianę danych w czasie rzeczywistym, oferują zdecydowaną wartość dodaną.

System kasowy Cegid Retail Y2 jest w całości oparty na technologii Microsoft (bazie danych SQL DB i chmurze Microsoft Azure). Otwarta architektura Cegid Retail Y2 umożliwia pełne wsparcie wszystkich niezbędnych funkcjonalności POS.

Cegid obsługuje systemy ERP, PIM i CRM, a także wszystkie platformy e-commerce. Ponadto główni dostawcy usług płatniczych są połączeni, a systemy lojalnościowe są zintegrowane. Cegid oferuje różne możliwości: od prostych plików płaskich do masowych danych, po gotowe serwisy internetowe do wymiany informacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu integracje można wdrażać szybko i niezawodnie.

Logika biznesowa Cegid Retail Y2 używana jest do różnych interfejsów klasycznej kasy fiskalnej Y2, modułu zakupowego czy MPOS na IOS oraz aplikacji inwentaryzacyjnej na Android. Bardzo przydatne są również innowacyjne aplikacje Cegid. Wszystkie te narzędzia otwierają dalsze możliwości spersonalizowania indywidualnego podejścia do klientów i jeszcze większej optymalizacji połączenia handlu elektronicznego i stacjonarnego.

Komplementarność usług internetowych

Dalszy rozwój systemu POS opiera się na trzech głównych filarach:

doskonalenie procesów i funkcjonalności

koncentracja na chmurze

ekspansja międzynarodowa

Z każdą wersją Cegid Retail Y2 staje się bardziej innowacyjny i przyjazny dla użytkownika. Interfejs został zmieniony, a nowe aplikacje zyskują większą funkcjonalność oraz szersze możliwości integracji. Wszystkie te usprawnienia mają na celu dostarczenie rozwiązania, które będzie pasować do różnych biznesów, oferować pracownikom sklepów idealne warunki pracy i umożliwiać łatwy dostęp do informacji, aby klienci mogli być obsługiwani w najlepszy możliwy sposób.

Oferta chmury jest stale poszerzana, a międzynarodowa dostępność rośnie. Niedawno została dodana trzecia synchronizacja w Singapurze, co umożliwiło połączenie o niskim opóźnieniu na całym świecie.

Również pod względem wymagań prawnych Cegid staje na wysokości zadania. W odpowiedzi na wiele zmian podatkowych zespół Cegid zapewnia regularne aktualizacje dbając o bezpieczeństwo danych i zgodność z lokalnym prawem.

Sklep Cegid Future

Sklep Cegid Future w Lyonie oferuje interesujące spojrzenie w przyszłość. Znajduje się w siedzibie Cegida i jest dostępny dla odwiedzających w dowolnym momencie. Można w nim zobaczyć symulowane przykłady zastosowań, wypróbować nowe technologie i przetestować innowacje do codziennego użytku. Tworzone są nowe przypadki wykorzystania rozwiązań, następnie wprowadzane są one w życie, a na końcu przekazywane klientom. Do testowania dostępne są również rozwiązania partnerskie.

Chociaż Lyon zawsze jest wart podróży, ale nie dla wszystkich jest tuż za rogiem, chcielibyśmy zabrać Cię na wirtualną wycieczkę po Future Store za pomocą poniższego filmu. Spójrz na świat jutra!

Najważniejsze informacje o Cegid Retail Y2 w skrócie

CEGID Retail

Moduły

Omnichannel

Architektura Cloudowa

Referencje

Integracja i Rozwój

Międzynarodowość

Chcesz dowiedzieć się więcej o Cegid Retail?

Skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci możliwości Cegid.